O Nas

Restauracja Duet powstała w 2009 roku. Od tego czasu zaspakaja potrzeby degustacyjne nawet najbardziej wymagających klientów.

Oryginalny wystrój wnętrza, wyśmienita kuchnia i wspaniała atmosfera sprawiły, że restauracja Duetstała się jedną z najbardziej lubianych i smacznych restauracji na rynku lokalnym. Restauracja Duet zaprasza rodziny, klientów indywidualnych i biznesowych. Organizujemy imprezy zamknięte np. szkolenia, wesela, imprezy okolicznościowe, zabawy andrzejkowe oraz bale sylwestrowe. Dysponujemy dostępem do internetu bezprzewodowego oraz telebimem do wyświetlania prezentacji szkoleniowych czy też pamiątkowych filmów i zdjęć.

Restauracja Duet wyróżnia się przede wszystkim smaczną i Polską kuchnią. Nasze dania charakteryzują się świeżością oraz wyrafinowanym smakiem. Codziennie oferujemy oprócz dań z karty Menu również „Danie Dnia” 14 zł – zupa i drugie danie, Nasze potrawy przygotowywane są zawsze z najwyższą starannością - dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym i dlatego możemy w pełni nadzorować proces przygotowywania każdego dania.

Dbając o miłą atmosferę i zadowolenie naszych gości zmieniamy wystrój wnętrza restauracji dopasowując je do zmieniających się pór roku. Oprócz tego tuż obok restauracji umiejscowione są pokoje hotelowe o nowoczesnym standardzie urządzenia gdzie każdy może odpocząć.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i skorzystania z usług naszej restauracji, a my gwarantujemy wspaniałe doznania.

Na terenie restauracji możesz skorzystać z bezprzewodowego internetu WiFi
Akceptujemy płatności