O nas

Restauracja Duet powstała w 2009 roku. Od tego czasu zaspakaja potrzeby degustacyjne nawet najbardziej wymagających klientów. Szybko zyskała uznanie wśród klientów i na stałe wpisała się w krajobraz centrum miasta. Oryginalny wystrój wnętrza , wyśmienita kuchnia i wspaniała atmosfera sprawiły, że restauracja Duet stała się jedną z najbardziej lubianych i smacznych restauracji na rynku lokalnym.

Restauracja Duet zaprasza rodziny, klientów indywidualnych i biznesowych. Organizujemy imprezy zamknięte np. szkolenia, wesela, imprezy okolicznościowe, zabawy andrzejkowe oraz bale sylwestrowe. Dysponujemy dostępem do internetu bezprzewodowego oraz telebimem do wyświetlania prezentacji szkoleniowych czy też pamiątkowych filmów i zdjęć.

Restauracja Duet wyróżnia się przede wszystkim smaczną i Polską kuchnią. Nasze dania charakteryzują się świeżością oraz wyrafinowanym smakiem. Codziennie oferujemy oprócz dań z karty Menu również „ Danie Dnia” 14 zł – zupa i drugie danie, Nasze potrawy przygotowywane są zawsze z najwyższą starannością - dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym i dlatego możemy w pełni nadzorować proces przygotowywania każdego dania.

Dbając o miłą atmosferę i zadowolenie naszych gości zmieniamy wystrój wnętrza restauracji dopasowując je do zmieniających się pór roku. Oprócz tego tuż obok restauracji umiejscowione są pokoje hotelowe o nowoczesnym standardzie urządzenia gdzie każdy może odpocząć.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i skorzystania z usług naszej restauracji, a my gwarantujemy wspaniałe doznania.

Na terenie restauracji nasi Klienci mogą korzystać bez ograniczeń z bezprzewodowego internetu.

Akceptujemy Płatności